Casa De Las Flores Hotel Boutique
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Speelzaal |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit comfortabele Casa De Las Flores Hotel Boutique Huajuapan de Leon heeft een welgelegen locatie en biedt toegang tot Mercado Porfirio Diaz, een plek waar gasten kunnen winkelen, binnen 10 minuten te voet. Bovendien vindt u wifi in de kamers in het hotel met 10 kamers.
Het centrum van Huajuapan de Leon kan worden bereikt binnen 15 minuten lopen van dit hotel, en culturele locaties zoals Mureh liggen binnen minder dan 1 km verderop. Het is 151 km van Cholula.
Casa De Las Flores Hotel Boutique Huajuapan de Leon biedt de gasten een balkon en een terras, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Voor uw comfort vindt u in deze kamers een apart toilet en een douche. Ook zijn de privébadkamers voorzien van een apart toilet en een douche.
- Locale bezienswaardigheiden
- Monumento al Gral. Valerio Trujano541 km
- Mercado Zaragoza939 km
- Plaza Leon707 km
- Iglesia del Sagrario615 km
- Mercado Benito Juarez774 km
- Sal539 km
- Casa de la Cristiandad624 km
- Mercado Porfirio Diaz675 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Casino
- Zonneterras
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Biljart/ Pool tafels
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Casa De Las Flores Hotel Boutique naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Casa De Las Flores Hotel Boutique te komen. - ❓
Is er een parkeerplaats bij Casa De Las Flores Hotel Boutique?
Ja, Casa De Las Flores Hotel Boutique biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Casa De Las Flores Hotel Boutique?
Klanten van Casa De Las Flores Hotel Boutique moeten om 13:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Casa De Las Flores Hotel Boutique?
De gemiddelde prijs van een kamer in Casa De Las Flores Hotel Boutique is $42. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in Huajuapan de Leon?
Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Huajuapan de Leon:- Visa
- Mastercard
- 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Huajuapan de Leon?
Dit hotel in Huajuapan de Leon biedt Comfort Driepersoonskamer, Double Kamer en Comfort Vierpersoonskamer om eruit te kiezen.